TOTAL ACCESS - Filozofia naszej firmy
Potrzeba ochrony nie tylko osób i obiektów, ale także wartości niematerialnych okazała się przełomem w branży zabezpieczeń. Aby sprostać nowym wymaganiom wdrażamy w życie ideę bezpieczeństwa TOTAL ACCESS.
TOTAL ACCESS to sposób myślenia i technologie gwarantujące najwyższe bezpieczeństwo osób, dóbr kultury, obiektów użyteczności publicznej, procesów wytwórczych i danych naukowych. W dzisiejszych czasach nie klasyczne włamanie stanowi największe zagrożenie. Skuteczne przeciwstawienie się napadom, szantażom i szpiegostwu (przede wszystkim gospodarczemu) wymagają jednak rozwiązań innych niż dotychczasowe . TOTAL ACCESS gwarantuje zabezpieczenie także wobec tych zagrożeń. Upraszczając polega ona na postrzeganiu systemu zabezpieczeń jako układanki w postaci puzzli w której każdy z indywidualnych elementów takich jak : elektroniczny system wykrywania włamania i napadu, zabezpieczenia mechaniczne pozwalające na uzyskanie dodatkowych cennych minut a w wielu przypadkach koniecznych sekund, system kontroli dostępu, system telewizji dozorowej mają swoje jedyne, niepowtarzalne, dokładnie określone miejsce w całości. Współgrają ze wszystkimi elementami układanki i tworzy jedyną i wyjątkową całość spełniającą oczekiwania naszych klientów. W układance muszą się znaleźć wszystkie elementy lub cały wysiłek włożony w zapewnienie bezpieczeństwa zmarnuje się.
W praktyce sprowadza się to do takiego skonfigurowania systemu ochrony aby człowiek, przyczyna najczęstszych kłopotów, nie miał możliwości omijania wdrożonych procedur bezpieczeństwa.

Cztery czynniki mają dziś decydujące znaczenie dla określenia standardów bezpieczeństwa:
» człowiek i potrzeba ochrony jego danych osobowych ,
» niezawodność działania systemu ,
» organizacja,
» automatyzacja
Wzajemne ich powiązanie wymaga dużo więcej niż obowiązujące jeszcze do niedawna proste rozumienie słowa bezpieczeństwo.

Wybierając jako swego partnera Firmę SERVICE współzałożyciela Grupy KABA GEGE w Polsce inwestor zyskuje potrójną gwarancję – JAKOŚĆ, WIARYGODNOŚĆ, KOMPLEKSOWOŚĆ. Innymi słowy, staramy się zdjąć inwestorowi kłopot z głowy tak aby otrzymał od nas więcej niż tylko dostawę zamówionego towaru.
Wszystkie nasze działania zmierzają do tego aby zaoferować klientowi :

1. doradztwo w fazie projektowania, ew. wykonanie projektu,

2. kompatybilność wszystkich dostarczanych wyrobów,

3. ewentualną rozbudowę lub unowocześnienie systemu w przyszłości, zawsze
jest możliwe. Kogo nie stać od razu na instalację mechatroniczną, może
zacząć od systemu mechanicznego, dodając elektronikę – także etapami –
w późniejszym terminie,

4. rozwiązanie problemów logistycznych związanych z koordynacją projektu,

Nie bez znaczenia jest też blisko 150 lat doświadczeń i międzynarodowa pozycja Grupy KABA. Mając takie zaplecze jej lokalni bardzo staranie dobierani partnerzy są w stania sprostać każdym wymaganiom .

Już dziś wiele obiektów, w których ważne są bezpieczeństwo i organizacja, w Polsce i na całym świecie korzysta z technologii TOTAL ACCESS. Niemały wkład w zapewnienie bezpieczeństwa wniosła również nasza firma.
powrót