TOTAL ACCESS - Filozofia naszej firmy
Potrzeba ochrony nie tylko osób i obiektów, ale także wartości niematerialnych okazała się przełomem w branży zabezpieczeń. Aby sprostać nowym wymaganiom wdrażamy w życie ideę bezpieczeństwa TOTAL ACCESS.
więcej »
Wszystko rozpoczęło się w 1992 roku
Firma nasza jest przedsiębiorstwem działającym na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej i umowy spółki cywilnej. Od 1992 do 1997 udziałowcami byli Ireneusz i Andrzej Nakonieczni a obecnie Ireneusz Nakonieczny i Magdalena Różańska.
więcej »
Kim jestem i dla kogo pracuję
Charakter mojej pracy dobrze oddaje żart: "Przychodzi pacjent do dentysty, siada na fotelu. Stomatolog zagląda w zęby: patrzy, patrzy.... widzi same złote zęby, koronki, platynowe mostki, i inne kosztowności. W końcu bardzo zdziwiony pyta : "w czym ja właściwie mogę Panu pomóc?", pacjent odpowiada: "Alarm proszę mi założyć".
więcej »
Otrzymane wyróżnienia i nagrody
Ponad 15 lat nieprzerwanej działalności pozwoliło mi na zdobycie sporego bagażu doświadczenia o czym świadczą prestiżowe nagrody przyznawane przez moich klientów :
więcej »
ISO 9001:2000
Jak przystało na zorganizowane przedsiębiorstwo wypadało w końcu certyfikować coś co działało u nas od dawna.
więcej »
Referencje
Jeden z moich klientów opowiedział mi ciekawą historię: mianowicie w jego miasteczku został zatrudniony w jednym z lokalnych czasopism przedstawiciel handlowy zajmujący się pozyskiwaniem zleceń na reklamę. Przyszedł do mojego klienta i próbował namówić go do zamieszczenia reklamy...
więcej »